Thursday, September 17, 2015

Hala Şişman Hissediyorum | Halk Tv

Neredeyse tatilde bile düzenli olarak egzersiz yapıyor, sağlıklı besleniyor ama hala kendinden emin değil.   Khloe Kardashian, geçtiğimiz iki yıl içinde hatırı sayılır kilo kaybetti. Ne kadar zayıfladığını da her fırsatta gözler önüne seriyor. Ama kendini hala şişman hissettiği zamanlar oluyor ve bu konuda da büyük bir baskı altında olduğunu düşünüyor. İnternet sitesinde bu konudaki […]

Khloe Kardashian, geçtiğimiz iki yıl içinde hatırı sayılır kilo kaybetti. Ne kadar zayıfladığını da her fırsatta gözler önüne seriyor. Ama kendini hala şişman hissettiği zamanlar oluyor ve bu konuda da büyük bir baskı altında olduğunu düşünüyor.

İnternet sitesinde bu konudaki görüşlerini yazan 31 yaşındaki Kardashian “Dürüst olmak gerekirse,  bazen çok fazla çaa harcalarak elde ettiğim bu bedenselh görüntüyü koruma konusunda büyük baskı hisseiyorum” dedi.

Çok  sıkı bir şekilde egzersiz yapmasına rağmen hala zaman zaman kendini şişman ve yaşlı hissettiği günler olduğunu da itiraf etti Kardashian.

Los Angeles Havaalanı’nda görüntülenen Khloe Kardashian, giydği daracık kıyafetle dikkat çekti. Kıyafetini siyah yüksek topuklu sandaletlerle tamamlayan Kardashian peşlerindeki paparazzi ordusunun flaşlarından rahatsız olup güneş gözlüklerini de bir dakika bile çıkarmadı.

Kardashian son iki yılda yaklaşık 16 kilo verdi. Forma girdikten sonra da bu durumu korumak için olağünüstü bir çaba harcıyor.

Hürriyet

Source:

http://ift.tt/1F49MZMThe Late News from http://ift.tt/1dkNYKl