Thursday, September 24, 2015

FOTOT/ Nj? set super i nxeht? nga Kim Kardashian - Enderrat.Com

By TemA Online

kim

Kim Kardashian për pak javë pritet të bëhet nënë për herë të dytë.

Por, 34-vjeçarja vjen me një set fotosh super e nxehtë.

Fotot janë bërë kur ajo ishte në fillimet e shtatzanisë dhe janë publikuar tani.

Quick rinse: In this black and white image, Kim shows off her dangerous curves in latex lingerie and stockings

Family get-together: Kim headed to dinner with sister Khloe, 34, to celebrate their grandmother Mary Jo's birthday in La Jolla, California

Publikuar nga: : Tema

Source:

http://ift.tt/1KSGopOThe Late News from http://ift.tt/1dkNYKl